Menü EN

Yukarı
Git

Kariyer_Home.png

TATKO'LU OLMAK

Kariyer_Home.png

TATKO'LU OLMAK

Tatko olarak, 90 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteriyoruz.


Goodyear Tire Rubber Co. & Dodge Brothers Türkiye distirbütörü olarak kurulduğumuz 1927 yılından, Türkiye lastik sektörünün en büyüklerinden biri olduğumuz bugüne dek değişmeye, gelişmeye devam etmekteyiz.


Değişimi ve yeniliği yöneten insan kaynağımızla, lastik sektörünün yenilikçi ve dinamik bir oyuncusuyuz. 1927’den bu yana gelen bilgi, birikim ve deneyimlerle harmanlanmış Tatko kültürünü, parçası olduğumuz her gün gururla taşıyor, yaşatıyoruz. Kurum kültürümüzü yaratan değerlerimizin, bu uzun yoldaki başarımızın pusulası olduğuna inanıyoruz. 2018 itibariyle 400’e yakın çalışanımız, Türkiye’nin dört bir yanındaki 400’den fazla bayimiz ve sayısız iş ortağımızla lastik sektörüne katkı sunmaya, hizmet vermeye devam ediyoruz.

kariyer_2.png

İŞE ALIM

İnsan kaynağımızın en değerli varlığımız olduğuna inanıyoruz. Doğru işe doğru insan yaklaşımıyla, pozisyonun niteliğine uygun adayların değerlendirilmesine özen gösteriyoruz. İşe alım süreçlerimizde ön yargısız, adaletli bir seçme-yerleştirme faaliyeti yürütmek adına, insan kaynakları ve ilgili bölümün katılımıyla gerçekleştirilen bir dizi iş görüşmesi sonucu işe alıma kararı veriyoruz.


Sizler de açık pozisyonlarımızı sayfamızdan takip edebilir veya başvuru formu aracılığıyla genel bir iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

KARİYER

Gelişim ve değişime duyduğumuz inancın bizi bugünlere taşıdığının bilincindeyiz. Kurum kültürünü benimsemiş, sorumluluk bilinciyle çalışan her Tatko’lu, kendini geliştirme, yeni inisiyatif ve sorumluluklar alabilme şansına sahiptir. Bizler, önceden belirlenmiş ve çalışanları kısıtlayan klasik kariyer yönetimi anlayışına değil, insanların ve durumların yaratabildiği olasılıklara değer vermekteyiz. Tatko’nun gelişim ihtiyaçlarına uygun bir şekilde kendini geliştiren çalışanlar, farklı kariyer seçeneklerine sahip olabilirler. Sürekli gelişim Tatko’da başarının anahtarıdır.

img4.png