Menü EN

Yukarı
Git

Lens
Filo

FİLO ÇÖZÜMLERİ

FİLO SERVİS HİZMETLERİ

KAMYON

Tatko Şirketi, lastik sektöründe 1927’den bu yana oluşan bilgi birikimi ile birçok yeniliğe öncülük etmiş olup, kamyon lastikleri iş biriminde her zaman güncel ürün, teknoloji ve hizmetleri müşterilerine sunmuştur.

Şirketimizin bu vizyonu çerçevesinde genlerinde olan filo yönetim uzmanlığını, müşterilerine ulaştırdığı Tatko-Pro Filo Yönetim Sistemi, sektörün güncel ihtiyaçlarına göre sürekli geliştirilen, yeni servis ve hizmetler eklenen, endüstrideki en kapsamlı ve en güçlü filo yönetim paketidir.

KAMYON ÇÖZÜMLERİMİZ

TatkoPro Logo

TatkoPro

TatkoPro Hakkında

Tatko-Pro, ticari lastik (kamyon, tır, otobüs vb.) kullanan filo müşterilerimizin tek noktadan tüm ürün ve hizmetleri alabilme, lastik operasyonlarını ölçme, değerlendirme, verileri finansal olarak analiz edip karşılaştırarak kilometre başı maliyetlerini düşürmeye yarayan “Filo Yönetim Sistemi”nin adıdır.

Tatko-Pro; bir filonun lastik yönetimini en düşük maliyet ile yapabilmesi için, ihtiyacı olan her şeyi içeren bir ürün-hizmet paketidir. Bu paket içerisinde; filo yönetim yazılımı, yeni lastik tedariği, kaplama ve tamir hizmeti, lastik servis hizmeti, akü ve jant tedariği, yurtiçi-yurtdışı yol yardım, TPMS, şoför-lastikçi eğitimleri, filo analizleri ve teknik destek gibi birçok değerli ürün, yazılım ve hizmetler bulunmaktadır.

1991 yılında Türkiye’de ilk defa Tatko tarafından verilmeye başlanan kamyon filo yönetim hizmeti zaman içerisinde toplam kaliteyi oluşturan birçok alt modülden oluşan bir hizmet paketi haline dönüşmüştür. 2005 yılında başlayan yazılım ile bu hizmet paketi online ve entegre çalışan hale gelmiş ve Tatko-Pro adını almıştır. Tatko-Pro bu kapsamıyla Türkiye’de gerçek anlamda işleyen tek “Filo Yönetim Sistemi”dir.

Tatko-Pro ile birlikte kazanmak için, tüm lastik işinizi gelin birlikte yönetelim.

YOLDIŞI

1998 yılında Yoldışı Lastikler (iş makinesi, back-hoe loader, forklift, zirai, römork vb.) ve kaplama hizmeti ile yola çıkan “Tatko Yoldışı Departmanı” bugün sektöründe benzeri olmayan bir servis paketi verir hale gelmiştir. 1998’de çıkılan bu yolda hizmet paketinin yıllar içinde gelişmesi ve yazılım haline dönüşmesiyle hizmet paketinin adı OtrXpert olarak konmuştur.

YOLDIŞI ÇÖZÜMLERİMİZ

OtrXpert Logo

OtrXpert

OtrXpert Hakkında

OtrXpert hizmet paketini benzersiz kılan elementler şunlardır:

- Türkiye’nin önde gelen projelerinin en zorlu şartlarındaki şantiyelerinde teknik servis verme becerisi (yerinde sökme-takma, hava ve diş derinliği kontrolleri, yerinde tamir hizmeti vb.),

- En küçüğü 400 kg, en büyüğü 3 tonu bulan iş makinası lastiklerinin dev kamyonlarla Türkiye’nin her yerindeki şantiyeye lojistik hizmetini sağlayabilme,

- Tane fiyatı 2.000 Euro ile 27.000 Euro arasında değişen bu çok özel lastiklerin hizmeti ve bakımı da özel eğitim almış elemanlar tarafından yapılmalıdır. Tatko Yoldışı Departmanı kendi direkt verdiği şantiye hizmetleri yanında şantiyede bakımdan sorumlu personellerin de periyodik eğitimlerini sağlamaktadır.

- Çalıştığı her bir saat para anlamına gelen iş makinalarında saat başı maliyeti profesyonel olarak ölçmek elzemdir. OtrXpert kendi geliştirdiği yazılımıyla şantiyede çalışan her bir lastiğin çalışma saatini ve maliyetini ölçen ve sorumlusuna raporlayan bir sistemdir.

OtrXpert olarak ana hedefimiz, sunduğumuz entegre hizmet paketi sayesinde müşterilerimizin saat başı maliyetini düşürmek ve işlerini kolaylaştırmaktır.

img4.png