Menü

Yukarı
Git

KVKK

Kariyer_Home.png
Kariyer_Home.png

Kişisel Verilerin Korunması

TATKO Lastik San. ve Tic. A.Ş. Kişisel Verilerin Korunması Politikası

Tatko olarak kişisel verilerinizin güvenliği konusuna büyük önem veriyoruz. Bu sorumluluğumuzun bilinciyle, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili diğer mevzuat hükümleri kapsamında hazırlanan ve web sitesi üzerinden yayınlanmakta olan işbu politikanın amacı; yürürlükteki mevzuattan kaynaklanan yükümlülüklerimizi yerine getirebilmek ve sizlere daha iyi hizmet verebilmektir.

Sitemizi ziyaretiniz sırasında herhangi bir kişisel veri mevzuata aykırı olarak toplanmamakta olup, internet sitemizi kişisel nitelikte verilerinizi paylaşma ihtiyacı olmaksızın ziyaret edebilirsiniz.

Web sitemiz üzerinden başka internet sayfalarına link verilmesi halinde Tatko bu sitelerin gizlilik, içerik ve uygulamalarından yasal olarak sorumlu tutulamaz. Bu nedenle, bu sitelerin kullanılması veya bu sitelerin kişisel verilerin işlenme politikalarının olup olmadığının kontrolü veri sahibinin sorumluluğundadır.

Gerek internet sitemiz üzerinden kullanımlarda, gerekse kanuna uygun esas ve usullerle elde edilen kişisel veriler, sadece verinin elde edildiği işlemin amacı ile bağlantılı, sınırlı ve ölçülü olarak, hukuka ve dürüstlük kurallarına uygun, doğru ve güncel biçimde toplanacak ve amacın gerektirdiği süre ile sınırlı olarak işlenecektir. Tatko, çalışanları başta olmak üzere gerek kamu kurum ve kuruluşları ve gerekse diğer gerçek ve özel hukuk tüzel kişileri ile kurmuş olduğu tüm ticari ve resmi ilişkilerinde elde ettiği ve edeceği tüm kişisel verileri, söz konusu mevzuata uygun olarak işlemekte ve güncellemektedir.

Tatko kişisel nitelikteki verilerin gizliliği ve güvenliğini sağlamak, kişisel verilerin hukuka aykırı olarak işlenmesini ve bunlara hukuka aykırı olarak erişilmesini önlemek ve kişisel verilerin muhafazasını sağlamak amacı ile mevzuatın aradığı tüm idari ve teknik koruma tedbirlerini tüm işlem ve faaliyetlerinde temel almakta ve devamlı yenilemektedir. Bunlar arasında, kişisel veri barındıran bilişim sistemlerinin yetkisiz erişimlere, siber saldırılara ve hukuka aykırı veri işlemelere karşı korunmasını sağlamak amacıyla güvenlik duvarı, şifreleme, erişim yönetimi gibi teknik ve fiziksel güvenlik tedbirleri de bulunmaktadır.

Kişisel Veri Kullanım Amaçları

İşlenen kişisel veriler, Tatko faaliyetleri ile ilgili olarak ve ancak anılan mevzuatın izin verdiği çerçevede, aşağıda anılan amaç ve sebeplerle işlenebilecek, yurt içinde ve kanunun aradığı diğer koşullarla yurt dışında mukim üçüncü kişilere aktarılabilecektir.

Kişisel Veri Sahibinin Hakları

Kişisel veri sahipleri olarak,

Kişisel verilerinizi işleyecek veri sorumlusu olan Tatko iletişim bilgileri, her tür iletişiminiz, talep, şikâyet ve başvuru haklarınız için aşağıda bilgilerinize sunulmuş olup, bu konuda mevzuatta yapılacak olan güncelleme ve değişiklikleri web sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Adres: Şehit Teğmen Ali Yılmaz Sokak, Beşler Plaza, D Blok, No:14, K:5, 34810, Kavacık, Beykoz/ İstanbul

Tatko Lastik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

İletişim Adresi: info@tatko1927.com

Başvurularınıza cevap verebilmemiz için, kimlik ve iletişim bilgileriniz ile başvuru konusunu başvurularınızda tam ve açık olarak belirtmeniz gerekli olup, ayrıca aşağıdaki yollardan birisi ile tarafımıza başvuru yapmış olmanız gerekmektedir:

Aşağıdaki linkten indirebileceğiniz “KVKK İlgili Kişi Talep Formu”’nu doldurarak yukarıdaki adreslere gönderebilir veya ilgili formu info@tatko1927.com adresine elektronik imzalı olarak iletebilirsiniz.

Kullanıcıların ve kamunun bilgisine iletiriz.

Saygılarımızla,

Tatko Lastik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi