Menü

Yukarı
Git

Kariyer_Home.png
Hakkimizda_1.png

TATKO 1927

HAKKIMIZDA

Tatko Holding, 1927 yılında Goodyear Tire and Rubber Co. ve Dodge Brothers’ın Türkiye distirbütörü olarak kurulmuştur. Bu geçen 92 sene içinde, Tatko çeşitli alanlarda önemli sanayi yatırımları geliştirmiş ve birçok yabancı şirketi Türkiye’de başarıyla temsil etmiştir. Tatko Holding, halen Türkiye lastik sektörünün en büyük şirketlerden biridir.

Vedat_Ozcelik.png
Vedat Özçelik

YÖNETİM KURULU BAŞKANININ MESAJI

100 yıla yakın bir tarihçe ile, Tatko Lastik şirketi Türkiye Cumhuriyeti’nin lastik endüstrisinin gelişimi değişimini içinde barındıran ve hatta yansıtan bir yapıdır. Sadece kalıcılığı, eskiliği ile Tatko Lastik şirketini tarif etmek elbette yetersizdir. Kuşaklar boyunca özgün bir gelişimi içerir Tatko Lastik şirketi. Dönemin ruhuna uygun çözüm ve kadroları bir arada tutma yeteneğini özellikle son 20 yılda daha etkinleştiren Tatko, endüstrideki yerinin bir tesadüf eseri olmadığın gösterir.

Lastik endüstrisindeki değişimin hızı ve etki alanı son 20 yılda önceki dönemlerden misliyle fazla oldu. Bu hız ve değişimin etkisi sonucu 20 yıl önceki lastik pazarı ile bugünü mukayese edince daha iyi anlaşılacaktır. Sonuçta neredeyse aynı durumda olan hiçbir öğe kalmadı. Hız ve etki alanı büyük olan bir dönem bu. Sadece lastik endüstrisi değil ve sadece ülkemizde değil, artık her yerde-her endüstride durum benzer.

Tatko Lastik son yıllarda aldığı pozisyon ile artık sadece ilerleme imkanı olan bir pozisyon aldı.  Nihai tüketici ve nihai tüketiciye çözüm & hizmet sunan perakendecinin ihtiyacını karşılayan, hayatını kolaylaştıran, engel çıkarmak yerine engelleri aşması için şartları zorlayan bir platformun adı oldu Tatko Lastik.

ÇALIŞMA ALANLARI

img4.png