Menü

Yukarı
Git

HABERLER

LastikPark Whatsapp’ta!

LastikPark Whatsapp’ta! Müşterilerimizin ihtiyaçlarını her platformda karşılamak için Whatsapp Destek Hattımızı yayına aldık.

01.07.2019

Devamını Oku

Babalar Günü

Erdal Usta bu Babalar Gününde çok mutlu. Çünkü uğruna yıllardır emek verdiği oğluyla Tatko fabrikasında beraber çalışıyor. #BabaOğulTatkoda #BabalarGünü

15.06.2019

Devamını Oku

Bayram Tebriği

Bu hafta insan kaynakları ekibi ve yöneticilerimizle birlikte şirketimiz bünyesindeki farklı lokasyonlara geleneksel bayram ziyaretlerimizi gerçekleştirdik.

31.05.2019

Devamını Oku

Fabrika Ziyareti

Arnavutköy’de bulunan lojistik depomuza Gebze fabrikamızdan ziyaret gerçekleştirildi. TATKO oryantasyon programı dahilinde periyodik olarak yapılan oryantasyon eğitiminde hep birlikte keyifli anlar yaşadık.

02.04.2019

Devamını Oku

Tatko Lastik Amerika'da!

1927 yılında Amerika’dan Goodyear markasının ithalatı ile lastikçiliğe başlayan TATKO, 92 yıl sonra “Yerli Üretim” TATKO marka lastikleri Amerika’ya ihraç etmeye başladı. Şirket Yönetim Kurulu olarak Alp Yalman, Sen Yalman, Nur Yalman, Kerim Yalman ve Vedat OZCELIK hem bu dönüm noktasını kutlamak hem de ilk Amerika yüklemesini yapmak için lojistik merkezimizi ziyaret ettiler. Bu tarihi günün anlam ve önemini hep birlikte yaşadık.

20.05.2019

Devamını Oku

img4.png